previous arrow
next arrow
Slider

Друк на шпалерах переваги використання:
– унікальні зображення
– індивідуальні розміри
– рельєфна фактура
– якість і довговічність

Ціна за 1 кв/м - від 167 грн

Ціну та наявність уточнюйте у менеджера +38 (050) 341-27-41

Друк на шпалерах – ідеальний спосіб для реалізації креативних ідей і створення неповторного дизайну різних приміщень: житла, офісу, клубів, барів, торгових центрів, готелів, банків. Фотошпалери доповнять будь-який інтер’єр, створять чудовий настрій і підкреслять вашу індивідуальність.

Eco Design пропонує ультрафіолетовий друк на шпалерах. УФ друк – вид друку, за допомогою якого існує можливість наносити малюнок абсолютно на будь-яку поверхню, будь то самоклеюча плівка, папір, шпалери. Також можливий друк і на твердих листових матеріалах, таких як ПВХ, акрил, дерево, скло, композит.

Технологія широкоформатного УФ-друку грунтується на використанні спеціальних фарб, які тверднуть під впливом ультрафіолету, при цьому утворюючи тонку плівку. Вплив УФ-випромінювання сприяє полімеризації чорнила, які набувають твердий стан і залишаються на поверхні матеріалів, що робить зображення насиченим, стійким і яскравим. Щоб домогтися такого результату використовується сучасне технологічне обладнання, що дозволяє створювати справжні шедеври для стильного і красивого інтер’єру.

Фотошпалери з УФ-друком не мають яскраво вираженого запаху, їх можна використовувати в спальнях і дитячих. Застосування якісних матеріалів дає можливість виготовити безпечний для здоров’я елемент декору.
Купити фотошпалери ви можете на нашому сайті, попередньо обравши зображення і текстуру. Також ви можете надати своє зображення, наші дизайнери завжди допоможуть доопрацювати деталі.

×

Cart

Гнучка цінова політика дозволяє отримати більший об’ем і високий результат за невеликі кошти.

Завдяки цьому ЕКО ДИЗАЙН отрумуємо більше клієнтів та довгострокові відносини з ними.

[oceanwp_woo_free_shipping_left]