Друк на футболках

   Футболки Еко Дизайн | Eco Design використовують для корпоративного одягу працівників, семінарів, реклами, подарунків тощо.

     Шукаєте, що подарувати? Футболку з фотографією – один з популярних подарунків на будь-яке свято.  Практичний, унікальний подарунок за невелику ціну.

     Друк на футболках виконуються двома основними способами:

     1. Непрямий друк на футболках на принтері (або застосування проміжного носія) – перш, ніж потрапити на тканину, зображення друкується на спеціальний папір (плівку). З неї, за допомогою термопресса, переноситься на футболку.

Особливість: існує два варіанти технології, один з якої підходить тільки для бавовни, другий – для поліестеру.

     2. Термоаплікація – зображення збирають і приклеюють до текстилю термопрессом.

Особливість: можливість створення фактурних фрагментів. Найчастіше таким способом відбувається нанесення логотипу на футболки.

     Fruit of the Loom – який бы промо-одяг ви не шукали, є одна торгова марка, у якій можна знайти все: Це компанія Fruit of the Loom. Сьогодні асортимент компанії Fruit of the Loom налічує більше моделей, варіантів, розмірів і кольорів, ніж коли б то не було раніше.

     Футболки марки Fruit of the Loom вже понад 165 років ми є провідним виробником одягу і надаємо незрівнянний асортимент, якість, сервіс і ціни. Кожен предмет одягу в колекції розроблений з дотриманням норм етики, і кожна одиниця товару ідеально підходить для будь-якого виду нанесення зображень.

     Якщо ви шукаєте одяг, що підходить для: дозвілля, рекламної компанії, корпоративну форму, просування музичних товарів, шкільну форму або спортивний одяг, ми надаємо універсальну колекцію футболок, толстовок, сорочок, одягу Fruit Active для чоловіків, жінок і дітей. від компанії Fruit of the Loom: широкий вибір кольорів і моделей від торгової марки, на яку ви можете розраховувати.

Оберіть футболку Fruit of the Loom

     Компанія B & C займається виробництвом якісних футболок. З упевненістю можна сказати, що якість товару цієї фірми набагато вище його ціни, адже ці бельгійські футболки виготовлені з натуральної бавовни згідно з усіма вимогами виробництва одягу. Замовивши їх оптом, ви точно не прогадаєте і зможете непогано заощадити.

     Футболки марки B & C – ідеальний вибір для активних жінок. Стильні та зручні, зшиті з 100% -ї бавовни футболки підійдуть як для дому, так і для прогулянок. Вони сидять точно по фігурі, а тканини, з яких їх шиють, м’які і приємні тілу. Ви можете надіти футболку B & C і для занять спортом, адже так важливо, щоб під час тренування одяг не сковував рухів.

     Виробник майок і футболок B & C славиться якісними натуральними виробами. Чоловічі футболки цієї марки – лідер на ринку текстилю для чоловіків, адже вони виготовляються з бавовняних, натуральних тканин. Футболки B & C чудово підійдуть активному чоловікові, який не звик сидіти на місці. Ви будете задоволені і ціною, і якістю!

Оберіть футболку B&C

×

Cart

Гнучка цінова політика дозволяє отримати більший об’ем і високий результат за невеликі кошти.

Завдяки цьому ЕКО ДИЗАЙН отрумуємо більше клієнтів та довгострокові відносини з ними.

[oceanwp_woo_free_shipping_left]